Ogrzewanie podłogowe  533 509 447

Ogrzewanie grzejnikowe Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Projekty instalacji grzewczych i sanitarnych w Łodzi - O firmie

 

Nasza firma TP Instal od wielu lat zajmuje się świadczeniem profesjonalnych usług dla Klientów indywidualnych, biznesowych i instytucjonalnych z Łodzi i okolic. Profesjonalizm, solidność oraz sprawna i terminowa realizacja – to cechy, które przyczyniły się do tego, że dziś jesteśmy znani również poza rynkiem łódzkim.

Wszelkie roboty wykonujemy według projektów dostarczonych przez Klienta. Posiadamy także uprawnienia do samodzielnego tworzenia projektów instalacji gazowych i sanitarnych, a także systemów grzewczych oraz wentylacji mechanicznej obiektów. Dysponujemy sprzętem, umożliwiającym realizację nawet najbardziej skomplikowanych zadań w budynkach użyteczności publicznej. Działamy szybko, sprawnie i przede wszystkim solidnie. Nasze projekty spełniają wszelkie normy techniczne, zarówno Polskie, jak i Europejskie.

Zadania w zakresie budowania instalacji gazowych, sanitarnych i grzewczych wykonujemy z użyciem najwyższej klasy materiałów, dzięki czemu przez lata działają bezawaryjnie, a my udzielamy na nie wieloletniej gwarancji. Nasze doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie dostosować się do wymagań nawet najbardziej wymagających Klientów, jednocześnie służymy pomocą w doborze odpowiednich rozwiązań.

Posiadamy doświadczenie w wykonaniu dużych projektów oraz prowadzeniu nadzoru nad inwestycjami. Możemy poszczycić się realizacją projektu jednej z czterech łódzkich magistrali wodnych. Uczestniczymy także przy budowie dróg, tworząc pod nimi wodociągi, instalacje gazowe i kanalizacyjne (deszczowe, sanitarne i ogólnospławne).

 

Działamy kompleksowo

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.