TP-INSTAL, Pompy ciepła, Kotły gazowe, Ogrzewanie gazowe, Serwis Vaillant Łódź
Instalacja ogrzewania gazowego w lodzi
Montaż pomp ciepła w lodzi

Realizacje

Pompy ciepła gruntowe łódź

Ze względu na specyfikę naszej działalności, jako jedni z niewielu w Polsce w branży grzewczej, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu pompy ciepła gruntowe.

To tylko formalność

Dzięki naszej pomocy, możesz zminimalizować nakłady finansowe na zakup i montaż pompy ciepła, a jednocześnie przyczynić się do ochrony środowiska. Wszystkie nasze instalacje są wykonane zgodnie z najwyższymi standardami, co gwarantuje ich bezawaryjną pracę i oszczędność na rachunkach za energię.

Oferujemy pomoc w uzyskaniu dofinansowania na zakup i montaż pompy ciepła. Nasz ekspert od pozyskiwania dofinansowań jest w stanie Państwu pomóc w wyborze najlepszego programu dofinansowania, a także w przygotowaniu dokumentów i formalności związanych z aplikacją.

Dofinansowanie

Realizacja od A do Z

 533 509 447

 biuro@tpinstal.pl

Zapewniamy pomoc w uzyskaniu dofinansowania na inwestycję i skorzystanie z programów wsparcia w tym zakresie. Świadczymy usługi kompleksowo. Zaczynamy od doboru odpowiedniego urządzenia pozwalającego nam ogrzać dany metraż budynku, przy tym będąc rozwiązaniem oszczędnym i ekonomicznym. Przygotowujemy projekt i zapewniamy fachowy montaż Pompy Ciepła. Dysponujemy urządzeniami renomowanych producentów.  Działamy na terenie Łodzi, jak i całego woj. łódzkiego, a także w województwach ościennych. Zapewniamy terminowe i rzetelne usługi.

 

Zapraszamy do współpracy!

Kompleksowo - Dofinansowanie - Projekt - Realizacja

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie ekonomicznych i ekologicznych systemów ogrzewania. Oferujemy Państwu zarówno pompy ciepła powietrzne, jak i pompy ciepła gruntowe.  Dysponujemy wykwalifikowana kadrą inżynierów, absolwentów Politechniki Łódzkiej, a także projektantów i montażystów. Posiadamy niezbędne certyfikaty, a nasza wiedza i lata pracy pozwalają nam świadczyć najwyższej jakości usługi, dla Klientów indywidualnych, firm, instytucji i budynków użyteczności publicznej.

instalacja pomp ciepła łódź

 533 509 447

Pompy ciepła Łódź

Nasi doświadczeni instalatorzy pomogą w doborze odpowiedniej pompy ciepłagruntowej lub powietrznej, dla Państwa nieruchomości.

 

Zapraszamy do kontaktu!

Pompy ciepła

 biuro@tpinstal.pl

Montaż pomp ciepła gruntowych

Pompy ciepła Łódź

Nowoczesne formy ogrzewania

Pompy ciepła Łódź
Usługi montażu pomp ciepła Łódź łódzkie

Oferujemy instalacje pomp powietrznych oraz gruntowych

Pompy ciepła są niezwykle ekonomicznym sposobem na ogrzanie mieszkania, który doskonale sprawdza się w naszym klimacie.  Zastosowanie pomp ciepła przyczynia się do obniżenia rachunków za ogrzewanie. To nie tylko tańsze rozwiązanie niż tradycyjne systemy grzewcze, ale również znacznie bardziej ekologiczne. Wykorzystują one odnawialne źródła energii, pochodzące z gruntów, powietrza lub słońca. Pozostają przy tym niezwykle bezpieczne – eliminują ryzyko wystąpienia wybuchu, zatrucia, zaczadzenia czy pożaru.

Pompy ciepła

© TPINSTAL by REDPROJEKT ∵ 2022

LINKI

Telefon: 533 509 447

Email: biuro@tpinstal.pl

Adres: 92-602 Łódź, Rokicińska 320c

KONTAKT