Ogrzewanie podłogowe  533 509 447

Ogrzewanie grzejnikowe Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Realizacje

  • podstrony2

    Instalacje grzewcze


    W przypadku obiektów o dużej powierzchni znacznie lepszym, a przede wszystkim tańszym rozwiązaniem jest zastosowanie ogrzewanie gruntowego.

  • podstrony1

    Ogrzewanie podłogowe


    Ogrzewanie podłogowe to niezwykle ekonomiczny sposób na dostarczenie ciepła do budynku. Jest niezwykle efektywne w eksploatacji i pozwala obniżyć wydatki na ogrzewanie obiektu nawet o 30%.

 Instalacje sanitarne w Łodzi - Usługi

 Instalacje wodno-kanlizacyjne

 

Nasza firma zajmuje się wykonywaniem kompletnych instalacji wodno-kanlizacyjnych na podstawie gotowych projektów dostarczonych przez Klienta. Posiadamy również niezbędne doświadczenia umiejętności do tworzenia profesjonalnych projektów instalacji, które uwzględniają indywidualne potrzeby Inwestora oraz wszystkie rozwiązania, które planuje zastosować w swoim obiekcie.

Jesteśmy w stanie zaproponować naszym Klientom realizację instalacji wewnętrznych i zewnętrznych (czyli przyłączy wodno-kanalizacyjnych). Do tworzenia naszych instalacji stosujemy materiały odporne na uszkodzenia mechaniczne, działanie wysokich i niskich temperatur oraz odkształcenia. Zapewniają one również odpowiednią szczelność instalacji oraz charakteryzują się odpowiednim poziomem bakterio-statyczności.

Przywiązujemy dużą wagę do jakości wykonania instalacji. Wszystkie prace prowadzimy zachowaniem wyjątkowej staranności. Dobieramy odpowiednie średnice rur, tak aby nasze instalacje wodne działały w pełni poprawnie i zapewniały odpowiednią ilość wody. W przypadku instalacji kanalizacyjnych dostosowujemy średnice rur do poziomu spadków. Zapewnia harmonijną współpracę instalacji ze wszystkimi podłączonymi do niej urządzeniami. W efekcie nasze instalacje zapewniają bezawaryjne działanie, jak również spełniają wszystkie normy oraz wymagania określane zawarte w przepisach prawnych.

Klienci mogą skorzystać również z naszej propozycji wykonania przydomowych oczyszczalni ścieków, szamb szczelnych. Dodatkowo montujemy stacje uzdatniania wody, które zapobiegają osadzaniu się kamienia kotłowego na bateriach oraz zmiękczają wodę oraz inne profesjonalne filtry.

Działamy kompleksowo

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.